Lukasart - systemy zabezpieczeń

nasze usługi

jesteśmy firmą specjalizujemy się w instalacjach profesjonalnych systemów zabezpieczeń oraz bezpieczeństwa

TELEWIZJA CCTV

Profesjonalnie wykonujemy instalacje monitoringu telewizji CCTV w różnych instytucjach , firmach państwowych , domach jednorodzinnych oraz budynkach mieszkalnych w całej Polsce.

Systemy Alarmowe

Systemy alarmowe bezprzewodowe jak i przewodowe wykonujemy na podzespołach polskich firm takich jak m.in. Satel. Nasze instalacje wykonywane są starannie tak aby klient był zadowolony.

kontrola dostępu

Kontrola dostępu musi działać bez awaryjnie dlatego nasza firma zajmuje się montażem profesjonalnej kontroli dostępu takich firm jak Satel , Roger , Scot. Dbamy o twoje bezpieczeństwo.

systemy przeciwpożarowe

Systemy Przeciwpożarowe wykonujemy zgodnie z ustalonymi normami na rynku. Instalujemy sprzęt znanych i renomowanych firm.

LukasArt

"recepta na twoje bezpieczeństwo"

firma LukasArt powstała z myślą aby dbać o Państwa bezpieczeństwo. Doświadczenie i profesjonalizm sprawiają że nasz klient jest zadowolony i bezpieczny. Nasze systemy są w pełni profesjonalne ponieważ stawiamy na jakość i Polską produkcję sprzętu. Współpracujemy z państwowymi firmami oraz prywatnymi. Prowadzimy również serwis i konserwacje obiektów. Nasz zespół jest doświadczony i w pełni wyszkolony - potwierdzają to różne szkolenia.

 • profesjonalizmu

  %

 • Zadowolenia klienta

  %

 • zaufania

  %

 • jakości

  %

nasz zespół

w naszej firmie pracują osoby z doświadczeniem i kwalifikacjami dbamy o zadowolenie naszych klientów
Przesłany obraz

łUKASZ HACZ

Prezes LukasArt
Prezes firmy LukasArt Łukasz Hacz email: biuro@lukasart.pl tel; 506-720-882

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI